Vy jediní jste architekti svého života, nikdo jiný.

20.02.2021

Pro všechny je tato situace nelehká a mnozí z vás dobře víte, že vznikla jen proto aby se ukázalo kdo jaký je skutečně, kde je srdce každého, jestli na své místě anebo v kalhotách. Jestli lpíme na starém nefunkčním anebo se s odvahou těšíme na nové tak, jak si jej sami uděláme.

Když si chcete postavit dům sami jej do detailu naplánujete. Stejné je to i s fungováním společnosti. Jen vy sami rozhodujete jak bude fungovat, a jak fungovat nebude, co je prospěšné a co ne, co se vám líbí a co ne. Však pokud máte pocit, že se vás toto netýká, že architektura společnosti není to co vás zajímá a že to není vůbec vaše věc, je to totéž jako by jste si nechali postavit dům ve kterém chcete bydlet někým koho ani neznáte, on nezná vás a ještě navíc máte silné pochyby o jeho charakteru. Každý kdo si plánuje bydlení se stává v ten okamžik víceméně architektem, ikdyž tento obor oficiálně nikdy nestudoval a nikdy potom se k této činnosti zřejmě nevrátí.

K tomu aby si lidé mohli znovu postavit systém, ve kterém budou důstojně žít, který je totiž určen k lidskému žití, nikoliv k přežití. Který zároveň postaví také pro další generace co přijdou, aby se jim tu dobře žilo a zachová zde něco skutečně hodnotného, na co se bude vzpomínat ještě dlouhou dobu, musí vědět jak a k tomu účelu existuje Referendum ČSR - Občanská Jednota. Referendum je nástroj jak  vyřešit veškeré dnešní problémy související s nelidským designem globálního fašismu, kterému momentálně podléháme a je jen na naší vůli jestli si to necháme líbit anebo nenecháme, jestli porozumíme, že Bůh poskytuje vždy řešení na každou situaci, a že i tato pro mnohé bezvýchodná jej má.

Uvědomte si jedinou prostou věc. Vy jediní jste architekti svého života, nikdo jiný jím není a nebude, pokud to  ať už ze své zbabělosti či lhostejnosti nedovolíte.