Aktuálně

Ó Kṛṣṇo, příteli Arjuny, ó vůdče potomků Vṛṣṇiho, ničíš politické strany, které ruší klid na této Zemi. Tvá síla nikdy neslábne. Patří Ti transcendentální říše a sestupuješ, abys zmírnil úzkost krav, brāhmaṇů a oddaných. Vlastníš všechny mystické síly a jsi učitel celého vesmíru. Jsi všemocný Bůh a já se Ti uctivě klaním.

Strašení neexistující pandemií a následné očkování je jen část eliminující skupinu toho nejhloupějšího, nemocného a starého, tudíž zbytečného obyvatelstva. Pro ten zbytek mají mocní nemocní připravené čipy a spásný NWO (Nový světový řád) před těmi "zlímy" vládami, kterým dali sami toto destruktivní zadání za tučný honorář. Lidé potom sami budou...

Pro všechny je tato situace nelehká a mnozí z vás dobře víte, že vznikla jen proto aby se ukázalo kdo jaký je skutečně, kde je srdce každého, jestli na své místě anebo v kalhotách. Jestli lpíme na starém nefunkčním anebo se s odvahou těšíme na nové tak, jak si jej sami uděláme.

Celý život jste byli zvyklí se starat jen o to svoje, svůj dům svoji rodinu. Státe, ty mi to umožni a tím to u většiny z vás končilo. Nyní však přišla doba kdy vám nebude dovoleno takto nadále přežívat ve svých bublinkách ve kterých jste ze strachu z konfrontace zalezlí. Přichází čas duchovní transformace, což není nic jiného než vystoupení...

Dobrá zpráva

14.02.2021

Ó veliký mudrci, jakmile jsem poznal chuť Osobnosti Božství, naslouchal jsem o Pánu s neochvějnou pozorností. Čím více se má chuť vyvíjela, tím více jsem si uvědomoval, že přijímat hrubé a jemné obaly byla jen má nevědomost, neboť Pán i já jsme transcendentální.

Všechny uvedené inkarnace jsou buď úplné části nebo části úplných částí Pána. Pán Śrī Kṛṣṇa je však prvotní Osobnost Božství. Inkarnace se zjevují na těch planetách, kde bezbožní lidé svým chováním způsobují nepokoje. Pán přichází, aby chránil zbožné.

V šestnácté inkarnaci zničil Pán v podobě Bhrgupatiho (Parašurámy) jedenadvacetkrát třídu státosprávců (kšatriů), na které se rozhněval, protože se vzbouřili proti brāhmanům (třídě inteligentních).

Měla jsem tetu. Vyloženě bodrá, selská ženská. S ničím se moc nemazala. Všechno říkala narovinu tak jak to je. Byla hodně spravedlivá. Každý dostal co si zasloužil. Nikdy nelezla lidem do zadku. Zásadně se mnou mluvila celkem přísně a mě to hrozně štvalo.Jednou mi třeba řekla: "hele moc si o sobě nemysli, vařit pořádně neumíš. A kromě té hezké...