Aktuálně

Nedoporučovali lidem jezdit k moři, protože pobyt na slunci u moře nejvíc nakopne náš imunitní systém. To jedna z věcí, kterou kriminální živly, sloužící farmaceutické mafii, sami sebe lživě nazývající vláda propagují.

Dnes je tomu přesně 19 let od doby, kdy došlo k druhému největšímu podvodu v historii lidstva, kdy si lidé řídící USA zdemolovali dva své mrakodrapy a zabili 3000 vlastních lidí, jen aby měli následně záminku ukradnout iráckou ropu a zlato, zabrat toto území a zřídit na něm své základny.

Drazí přátelé, jsme v současném dění na jedné lodi a proto také malinko přispěji pro vyrovnání rovnováhy na Matičce Zemi. Vyzařující a léčivé energie z obrázku, který všem posílám jsem začala malovat již v prosinci a to po silném zážitku na cestě do Chrámu sv. Víta na mši za náš národ, která se koná každý měsíc 28 dne.

Toto je jedním z příkladů vládního nařízení, která se stará o blaho občanů státu:
Z nařízení Vlády věcí tvých č. 1/2020 se všem občanům ČR nařizuje s platností od teď:
1. Každý den chvilku cvičte, pijte hodně čisté vody, jezte zdravě.
2. Udělejte si procházku do přírody (parku, lesa, zahrady).
3. Pohlaďte sebe, druhého člověka, zvíře nebo strom....

Sjíždíte z kopce autem a náhle vám selžou brzdy. Věděli jste, že musíte do servisu, že už ty brzdy vykazovaly problémy dříve, však neudělali jste to. Dokonce vám už i pár lidí, co jste vezli sdělilo totéž, neudělali jste to. Nyní je celá lidská společnost ve stejné situaci. Lidé vždy nad varováními proroků a vizionářů mávli rukou s tím,...

Nevědomost, v sanskritu nazvaná "avidja", je kořenovou příčinou veškerých problémů současné takzvaně moderní společnosti a řešení této globální krize spočívá v obnovení poznání o "sanátana dharmě" neboli věčného zaměstnání duše, která je ústředním programem bráhmanské kultury, jinýmí slovy kultury, na jejímž čele jsou učení, zbožní lidé.