Rok vodního tygra

02.02.2022

PRÁVĚ ZAČÍNÁ ROK 2022, ROK VODNÍHO TYGRA

"Uskutečňujte své ideje a plány, právě Teď."Rok vodního Tygra začíná podle čínského kalendáře 01.02.2022 Obecně bude přát dokončení dlouho odkládaným snům a plánům. V roce čínského vodního Tygra bychom ze sebe měli vydat to nejlepší, abychom překonali překážky a zlepšili svoje nastavení a životní podmínky.

Rok 2022 bude rok změn! Je tím pádem vhodná doba pro všechny ty, kteří se chtějí zbavit ran minulosti, vyléčit se a začít znovu.Jaký bude tento rok a co nás čeká?Rok vodního Tygra začíná 1. února 2022 a jeho vláda končí 21. ledna 2023, kdy ho na pomyslném trůnu vystřídá Zajíc. Na rok 2022 se připravte na pořádnou horskou dráhu. Téměř každý bude muset vynaložit hodně sil a energie. Ale bude to stát za to.

Hned 1. února přebírá nadvládu podle čínského horoskopu Tygr, přesněji vodní Tygr. Kdo se vynaloží pozornost a vyčistí a uzdraví bolístky z minulosti, zlepší svůj život. Vlastní snahou tak docílíme výrazného pokroku.

Energie a spontánnost roku 2022

Rok 2022 bude pro všechna znamení zvířat čínského horoskopu hodně hektický, ale má to své výhody. Všechny osobní zkoušky a výzvy, které překonáme a zvládneme, ponesou ovoce ještě mnoho let po té. Odměnou nám bude velký příliv energie, hravosti a spontánnosti. Chuť začít znovu, prozkoumat nové příležitosti a možnosti doslova nasaje celou společnost. Tak se otevře nová éra. Nenechejme se odradit ani případnými malými osobními neúspěchy, dosažení cílů přijde skrze důvěru v daný proces, důslednost a vytrvalost. Uvidíte sami, že rok 2022 bude nakonec hodnotit jako velmi úspěšný.

Divoká jízda Tygra

Odvážné akce budou vévodit celému roku 2022. Tygr je odvážný, silný a umí pohnout vším, co si zamane. Jeho energie je naprosto protichůdná Buvolu. Ten vládl v loňském roce. Možná bychom mohli trošku zavzpomínat. Většina lidí se zatnutými zuby spíš jen čekala, až zákazy a příkazy skončí. Zábavu si užil jen málokdo, spíš to bylo o tvrdé práci na různých úrovních.S vodním Tygrem přijdou konečně změny.

Co přináší roku 2022 voda?

Element vody vnáší kreativitu, otevřenost i citlivost a vnímavost. Všimněte si vody v přírodě. Umí si vždy najít cestu a i oheň uhasí. Není to o tom, že neuděláte žádnou chybu, nevyhnete se rozbouřeným emocím, ale určitě si do sytosti vychutnáte divokou jízdu. Rok 2022 promění mnoho snů v realitu, dokonce i těch nerealizovatelných či nesplnitelných. Držte své ego na uzdě a naslouchejte své intuici. Detailněji rok 2022 v životních sektorech i u jednotlivých znamení.

Práce a finance

Originální nápady, oživení nefunkčních projektů, nové příležitosti a netušené možnosti, tak se by se dala tato oblast pro rok 2022 charakterizovat. Obzvlášť se bude dařit lidem, kteří pracují se slovy a texty. Snažte se ale většinu svých záměrů zrealizovat v první polovině roku, ta nese větší dynamiku a úspěch je téměř zaručen. Bude to chtít nebát se, trošku zariskovat a dovolit si přiznat i nějaké ty chyby a poučit se z nich. Pokud budou záměry čisté, podaří se. Budeme také svědky nových objevů a technických vymožeností. Je důležité neutrácet za nesmysly a nereagovat unáhleně co se týká financí a práce s nimi. Pracovně na tom budou nejlépe Vepři, Zajíci, ale i Koně a Draci.

Láska, vztahy, síla, akce

Tygr je ztělesněním síly, sebedůvěry, svobody, akce. Pevně kráčí a realizuje vše, co mu daný moment přináší - navíc s nadhledem a jistotou. Tygr bývá ale i tvrdohlavý, přehnaně náročný, soupeřivý a podrážděný. Tento rok prověří především naše VZTAHY a EMOCE - nejen ty partnerské, k dětem, členům rodiny, ale i pracovní, přátelské, finanční, k planetě, přírodě, majetku..., a především VZTAH K SOBĚ. Pokud není vztah založený na opravdovosti, lásce, spolupráci, projde transformací nebo bude ukončen. V mnoha případech je vyžadován náš aktivní vklad energie. Podívat se do svého nitra, posvítit si na svá zranění a uzdravit je. V tomto bude tento rok nekompromisní. Ať nám kvete láska k sobě, věřme svým pocitům a intuici, važme si své síly, zkušeností, ctěme a pečujme o prožité rány, jizvy a traumata. Upřímný a láskyplný vztah k sobě je naprosto klíčový! Rok 2022 podporuje mezilidské vztahy. Jakoby někdo mávne kouzelným proutkem, a chamtivost, vypočítavost a sobeckost začnou mizet. Nebudeme si tolik všímat rozdílností v názorech a tím budeme držet více při sobě. Dlouhodobé vztahy se utuží, stejně jako rodinné vazby. Mezi partnery sice nebudou hádky tak časté, ale o to výraznější. Pozor si dejte hlavně na žárlivost. Pokud jste sami a letos si najdete nového partnera, je třeba nechat zamčené růžové brýle někde hluboko v trezoru. Prohlédnutí iluzí by mohlo dost bolet. Láska u jednotlivých znamení. V lásce se bude hodně dařit Buvolům, Tygrům, Opicím a Ovcím. Skvěle budou komunikovat i Koně a Hadi. Záletům by se měli vyhnout obloukem Zajíci a Vepři. A když už je rok Tygra, tak s nimi budou po milostné stránce nejvíce vycházet Draci, Koně, Psi a Vepři.


Zdraví

Rok 2022 si nejvíce zasedne na ledviny (vztahy). Abychom předešli komplikacím, je dobré dodržovat pravidelný pitný režim, zařadit zdravou stravu a více se věnovat prevenci. Omezme i komunikaci pod stresovou zátěží a nesnažme se stihnout vše a naráz. Samotní Tygři mohou mít i problémy se žlučníkem či játry. Trávící potíže hrozí Psům a Kohoutům, proto by se vymanit z negativních myšlenek. Opicím, Hadům a Drakům může rychle vyprchávat životní síla a tak by se konfliktům měli vyhýbat jako čert kříži. V opačném případě by se to podepsalo na jejich psychickém zdraví.Vytrvalost, odvaha a odhodlání jsou přesně ty energie, které na nás všechny vodní Tygr přenese.


SUMA SUMÁRUM

Rok 2022 je rokem Vodního tygra, který je jednou za 60 let. Rok tygra je o velkých změnách. Ty změny budou rychlé, stejně jako tygr. Jednou nahoře, jednou dole. Jednou doprava, podruhé doleva. Nezapomeňte dýchat a prožívat. Tento rok podporuje riskování a dobrodružství. Tygr na nic nečeká. Přeměňuje sny v realitu. Proto následujte dobře svou intuici. Někdo může vydělat, někdo taky prodělat. "Jet na tygrovi" znamená ovládat, řídit a cíleně nasazovat svou sílu.Rok tygra přináší změny a nové nápady. Vybízí také k boji za to, co cítíte v srdci. Kdo cítí bezpráví, dokáže se vymezit. Celkově je to rok pro změnu kariéry. Tygr je spojen s jangovou (mužskou) energií. Voda je spojena s emocemi. Můžeme být citliví. Pozor na úzkosti, strachy, hněv, bolesti a zklamání. Voda je ale také extrémně silná přírodní síla. Dokáže obejít jakoukoli překážku, vyhladí ostré kameny do lesklých oblázků. V Číně je tygr symbolem panovnické moci, je také považován za strážce lovu, ochraňuje zesnulé na poslední cestě, bojuje s démony. Tygr je považován za šamanské zvíře, které dokáže vidět duchy. Důležité bude řídit se svou intuicí a běžet tygřím tempem za svými nejdivočejšími sny. Připravte se tedy na pořádně divokou jízdu. www.inspirala.cz