Registrace Protestanské církve Svaté Korony

14.12.2021


Vážení klienti

já a několik přátel jsme se rozhodli založit novou církev. Nejde o to, že bychom se chtěli modlit a chodit na mše, ale jde o to, že se chceme odvolávat na svobodu vyznání, které je zaručena ústavou a říkat že naše víra nám zakazuje se očkovat a nosit respirátory. Aby se každý při jednání s úřady mohl prohlásit za stoupence této církve a řekl, že odmítá očkování, respirátor, sdělování informací o svém zdravotním stavu atd. z náboženských důvodů. Proto vznikla Protestantská církev Svaté korony. Protestantská proto, že protestujeme proti novému náboženství Covidismu.

Pokud jste v jiné církvi nevadí to, církev má v základních článcích víry že členové mohou být zároveň i v jiných církvích. Pokud jste ateisté také nevadí, naše církev fakticky není o víře v boha (to jsme tam dali spíš pro formu, ale nezáleží na tom čemu člověk věří) ale o odporu proti koronafašismu.
 

Je nutné církev oficiálně zaregistrovat na ministerstvu kultury. Na to je třeba sehnat 300 podpisů. Dnes na demonstraci v Praze jsme je skoro sehnali. Některé však ministerstvo vyřadí, protože jsou nečitelné nebo neúplné - například chybí datum narození nebo plná adresa. Proto potřebujeme ještě alespoň 100 podpisů, aby byla rezerva. Pokud tedy souhlasíte a chcete se připojit, vytiskněte si formulář v příloze (je třeba ho vytisknout oboustranně), podepište ho, sežeňte podpisy ještě pár známých nebo členů rodiny a pošlete mi vyplněný formulář poštou obyčejným dopisem (nestačí naskenovat a poslat emailem) na adresu:

JUDr. Norbert Naxera
Rebcova 555, Přeštice
334 01

Pošlete to prosím co nejdříve, nejlépe do pátku 17.12.2021, ať to můžeme zaregistrovat ještě před Vánoci.
Formulář by měl být vyplněn čitelně, nejlépe hůlkovým (tiskacím) písmem (s výjimkou podpisu) a to ve formátu
vzor:

Ing. Josef Novák / Vinohradská 2589/8, Praha 2, 120 00 / 1.6. 1970 / podpis
Jana Svobodová / Nová Ves nad Moravou 36, 742 31 / 20. 5. 1982 / podpis


je třeba uvést trvalý pobyt, to znamená co máte v občance, i když tam třeba nebydlíte. Budu Vás informovat až bude církev zaregistrována a jak se můžete při obraně svých práv odvolávat na víru.

S pozdravem JUDr. Norbert Naxera

.

.

.