Probíhá komplot vlád proti občanům

25.07.2020

"Před 40 lety kdy jsem začal svoji praxi, mělo pouze 1 z 10,000 dětí autismus. Dnes je to 1 ze 100. Jaký je jediný rozdíl, který vidíme? Je to nadměrné množství vakcín podávaných dětem. Já a moji kolegové máme 35.000 neočkovanych dětí a víte kolik jich má autismus? Nula. Nula. Po 40 letech praxe jsem došel k závěru..žádné očkování, žádný autismus."

(Dr. Mayer Eisenstein, americký dětský a rodinný lékař a vedec, známý svým negativním postojem vůči moderním vakcínám.)


Komentář Jitky Třešňákové (Itálie)

Ten vir opravdu dokáže jen zhoršit již z jiných důvodů nedobrý zdravotní stav, ale nikdy nebyl smrtelný, stejně jako chřipka.
To, co vedlo k úmrtí mnoha lidí v Itálii, tedy specificky v Bergamu a Bresci, páč jinde se to téměř nedělo, byla předem připravená kombinace očkování proti chřipce, na něž byl vyvíjen plošný tlak po 2 předchozí roky, aktivní vysílače 5G, šíření aerosolu obsahující virus vzduchem a záměrný protokol s nepravdivou diagnózou toho, co virus v těle způsobuje Všechny italské nemocnice obdržely od ministerstva zdravotnictví (to od státu a stát od WHO) v únoru a v březnu komunikaci, že virus způsobuje oboustranný zápal plic a má být léčen kyslikovou maskou či plicní ventilací, zároveň byly zakázány pitvy. Až jeden hlavupoužívající *neposlušný" lékař-anestezista v hlavní nemocnici v Bergamu provedl několik pitev a zjistil, že se jedná o plicní embolii neboli trombózu, pro níž je použití kyslíku a ventilace letální. A rak umíralo 9 z 10 lidi na JIPce..
Již přes 2 tisíce italských rodin pozůstalých podává žalobu na stát za úmyslné zabití.
Vše, co píši, je podloženo, doloženo, dokumentováno. Není to konspirace. Komplot dělají státy vůči obyvatelům svých zemi.. Slouží to k probuzení 🙏