Plán pro Total Control

01.04.2024

Evropský parlament již minulý týden totiž schválil návrh [1] směrnice na zákaz využívání fosilních paliv pro vytápění nově kolaudovaných nemovitostí od 1. ledna 2030 a již od příštího roku 2025 má platit zákaz poskytování dotací na pořízení plynových a veškerých fosilních kotlů. 

Od roku 2040 se má zákaz na topení fosilními palivy, tedy zemním plynem, naftou, uhlím a topnými oleji, rozšířit na všechny nemovitosti, tedy i ty starší, včetně chalup a usedlostí. Nové budovy od roku 2030 budou moci být vytápěny jen obnovitelnými zdroji, což je de facto jen elektřina a dřevní štěpka. Jenže, v návrhu směrnice je udělena výjimka pro výrobce elektrické energie. Výrobci elektřiny budou moci i po roce 2040 produkovat elektrickou energii spalováním fosilních paliv, ale naproti emisním povolenkám. Ty si bude moci elektrárna kompenzovat pomocí offsetů z fotovoltaických elektráren a větrných elektráren, čímž si výrobce elektřiny sníží povinnost k nákupu emisních povolenek. Soukromé osoby nákup emisních povolenek mít nebudou, takže majitel nového rodinného domku kolaudovaného po 1. lednu 2030 bude muset topit jen elektřinou anebo štěpkou, která ale má být povolena jen dočasně. Ano, je to zavedení Total Control režimu namířeného proti soukromým majitelům nemovitostí s cílem učinit vlastnictví nemovitosti finančně extrémně náročné. Je to globalistický proces na tzv. deprivatizaci soukromého vlastnictví, jako k tomu došlo po Velké hospodářské krizi v USA v roce 1933, kdy některé státy unie zavedly tzv. komerční zdanění nemovitostí odvozovaných z tržní ceny. To vedlo ve státech jako je třeba New York k masivním odprodejům do té doby soukromě vlastněných domů soukromým korporacím, které potom domy začaly pronajímat zpátky původním majitelům.

Ti totiž neměli hotovost na zaplacení mamutích daní za nemovitost, ale měli peníze na nájemné. A přesně tento proces chtějí globalisté spustit v Evropě, ale jdou na to od lesa. Chtějí lidi donutit k prodejům nemovitostí skrze neúnosné náklady na vytápění, skrze vymrzlé a nevytopené domy, ve kterých nepůjde bydlet a skrze horentní a šíleně nákladné a povinné renovace domů, pod záminkou ekologie. 

Jinými slovy, majitelé domů a bytů budou tímto systémem donuceni k napojení na centrální systémy vytápění, protože elektrárny a teplárny budou mít výjimky a budou moci vyrábět teplo z fosilních zdrojů naproti emisním povolenkám. Ale co to znamená? No přece Total Control nad vaší nemovitostí! Začnete být totiž závislí na teplárně, anebo na elektrárně pohánějící vaše tepelné čerpadlo či klimatizaci. Už si nebudete moci zatopit uhlím, anebo plynem, a nakonec ani dřevem, protože od roku 2040 bude na emisní vytápění soukromým kotlem platit zákaz.

Jak se to bude řešit u chalup někde na vesnici, u rekreačních chat a tak podobně, to zatím nikdo netuší. Nikde v návrhu směrnice totiž pro rekreační objekty a staré domy po roce 2040 žádná výjimka vůbec zmíněna není. Jakmile dojde k zákazu i štěpky, bude možné topit jen elektřinou, tedy tepelným čerpadlem anebo dvoucestnou klimatizací a vodu budete ohřívat elektrickým bojlerem. Odběr elektřiny pro vytápění budov po roce 2040 v Evropě bude astronomický, a to nepočítáme elektrická auta a jejich náročnost na elektřinu.Veškeré vytápění domů tak má být přeměněno na vytápění elektřinou, kterou si nebudete moci snadno vyrábět sami, ale budete muset elektřinu odebírat od nadnárodních energetických korporací, které jako jediné budou mít povolení pro fosilní výrobu elektřiny zatíženou mamutími emisními povolenkami. Zatopit si v chalupě uhlím nebo běžným dřevem bude zločin, protože to bude zakázané jako terorismus znečišťování atmosféry.

Jedinou možnosti bude vytápění elektřinou a v případě tepla dálkové vytápění ve městech. Tím vznikne monopol na vytápění. Monopol bude držet hrstka majitelů elektráren a tepláren. A protože budou mít monopol, začnou zvedat ceny elektřiny a tepla, což bude kvitováno globalisty, neboť to povede k bankrotům majitelů budov a k jejich prodejům do rukou globalistů, protože náklady na vytápění budou astronomické.Lidé budou načerno chodit do lesů na topné dřevo. A ekologické hlídky budou po nocích chodit s termokamerami a budou na udání sledovat, jestli ten a ten soused opravdu náhodou netopí tím dřevem, které si, podle udání souseda, někde nařezal v lese.

Total Control má za cíl připravit lidi o svobodu vytápění svých domů, a to s cílem zvýšení nákladů na vytápění za hranu únosnosti, že lidé nakonec raději nemovitost prodají. Nebudete nic vlastnit, ani auta, ani domy, a budete šťastní. Tak to tvrdí Klaus Schwab. A plán na zákaz topení zemním plynem v celé EU je přesně nástroj, jak převést vytápění do rukou třetích subjektů, které získají monopol a potom vyšroubují ceny tepla a energií k nepříčetnosti. Sami si prostě nezatopíte.

Lidé budou načerno chodit do lesů na topné dřevo. A ekologické hlídky budou po nocích chodit s termokamerami a budou na udání sledovat, jestli ten a ten soused opravdu náhodou netopí tím dřevem, které si, podle udání souseda, někde nařezal v lese.

Okrademe vás o všechno ve jménu lepšího zítřka! Od okamžiku Havlovy vzpoury v listopadu 1989 probíhá proces přesunování majetků od goyim do rukou korporací pod kontrolou SGS. Postupně, pod nejbizarnějšími záminkami, tuhle o roztávání ledovců v Arktidě, támhle o nárůstu CO2, odebírají goyim jejich svobody. Berou jim soukromou osobní dopravu, jejich auta, místo nich přichází koloběžky a kola, berou jim jídlo na stole, najednou přichází na stůl cvrčci a sarančata.

Najednou jim berou vytápění domů plynem a brzy i dřevem, a místo toho se má topit elektřinou, která přitom nebude. Nebude ani na nabíjení těch elektrických aut, které goyim mít nebudou, ani na pohánění tepelných čerpadel, které domy goyim také mít nebudou. A brzy přijde i komerční zdanění nemovitostí, jako v USA v některých levičáckých státech, což povede k nuceným prodejům nemovitostí.

A to právě do rukou těch korporací pod kontrolou nadnárodních elit. Všechno, co se se teď děje, je prováděno s cílem připravit goyim a jejich rodiny o veškeré majetky. Děje se to ale pomalu, postupně, pod záminkami ochrany klimatu a kdečeho jiného, ale děje se to trvale a soustavně. Lidé přichází o soukromé vlastnictví půdy k výrobě potravin, aut k dopravě a nemovitostí k bydlení, které si postupně více a více nebudou moci dovolit.A to kvůli finančně neudržitelnému modelu provozu, pokud jde o elektrická auta, a energií, pokud jde o vytápění nemovitostí. SGS proto lidem zakáže topení tím, co je laciné a dostupné, a nakáže jim topit tím, co je a bude ukrutně drahé a v omezeném množství, protože výstavby tisíců elektráren po celé EU se neplánují, právě naopak. Plánují se další uzavření jaderných elektráren, po Německu to čeká další evropské země.Kde se vezme ta elektřina na ty miliony baráků v EU? Nevezme se nikde! Majitelé v nich nebudou moci topit, nemovitosti prodají. A až je SGS všechny získá, tak v tom okamžiku si tyto korporace na vytápění těchto milionů nemovitostí schválí fosilní výjimky a budou ty domy goyim zpětně pronajímat. 

Takový je plán! Je to plán na okradení národů úplně o všechno, o jejich majetky a nakonec i o jejich vlastní státy a hranice, viz. snaha Evropské komise zrušit v Evropské radě právo veta pro malé státy. Je to prostě největší rozkrádačka ve světové historii pod záminkou "lepšosvěta" a "lepšoklimatu" pro všechny. Kdyby tupost nevládla mezi národy, tyto nosaté procesy by neměly šanci na úspěch.

Ale když si rodiče nechali do sebe a do svých dětí před 3 lety vstřikovat dobrovolně experimentální roztoky a ani nehnuli brvou, a když rodiče v USA a dokonce i v západní Evropě si nechávají přešívat své děti na jiná pohlaví, tak je jasné, že pro SGS nebude ani problém dát lidem na talíře červy a sarančata. Nebudou mít ani problém dát jim před nájemní byt místo auta koloběžky a do vymrzlých nemovitostí jim nejprve doporučí svetry s finským vzorem "Pekari" (v překladu "Kádinka") a potom nabídnou odprodej přes výkupní společnost registrovanou na Kypru nebo na Bahamách.

A lidé se bouřit nebudou, protože ani v době covidu, když jim SGS na zkoušku brali lidská práva, se nikdo nebouřil. Tedy, až na pár výjimek, na dezoláty, na které ministr vnitra, navlečený mimochodem v červeném svetru, neváhal koupit vodní děla [4]. Takže, čím vlastně budou majitelé nemovitostí topit za pár let? To je otázka, na kterou si umí odpovědět jen konceptuálně gramotný člověk. A ty odpovědi jsou již dnes v roce 2024 doslova jako z hororu.  

-VK-