Novoroční přání

31.12.2020

Likvidace střední třídy a zavedení pouze extrémně bohatých nadnárodních klanů, na které budeme otročit za almužnu je důvod celosvětového útoku biochemickou zbraní nazvanou covid 19.

Ano jsme po 70 letech v další světové válce a skutečně nemá žádný smysl se obracet k vládě, aby zastavila tuto řízenou a pečlivě dlouhodobě plánovanou akci, jelikož je její součástí. Jediný účinný nástroj v republice, jak zákonně zvrátit tento stav, je postavit prozatimní vládu s vlastními zákony, vlastními složkami obrany a soudy, na což mají lidé z ústavy plné právo v momentě, kdy se stávající establishment průkazně dopouští kolaborace a vlastizrady, což je právě nyní.

Těm co tahle prostá a jednoduchá skutečnost už došla a chtějí se aktivně podílet na tvoření budoucího obrazu naší společnosti a zvrátit tento stav nechť se připojí do týmu Referenda ČSR.

PS: Demonstrace nikomu z vás nepomůžou, maximálně dojde s vaším naivním přičiněním stejně jako v roce 89 k výměně paňáců do o stupeň větší degradace, nyní by to bylo do technofašismu.

Přeji všem vám lidem dobré vůle úspěšný vstup do nového roku, těm ostatním přeji aby raději nikam nevstupovali.