Jen svobodní lidé mohou udělat revoluci.

19.11.2020


To, že člověk dostane ještě na něco chuť neznamená, že to je pro něj dobré, To je snad každému jasné a my lidé se máme naučit tomu, co je pro nás dobré a nepodléhat smyslům, tomu se říká, používat inteligenci, takovému člověku se říká potom gosvami, neboli pán smyslů. Není více už godása, tedy služebník smyslů a následně služebník toho kdo dodává zdroje uspokojení těmto smyslům, tedy nadnárodní korporáty, které tuto závislost uměle svojí propagandou začínající ve školách za dekády systematicky vytvořili, čistě k tomu aby nás mohli zneužívat.

Schopnost říct ne chutnému a přitažlivému, ale neprospěšnému a svazujícímu, nás liší od zvířete a je to jediná cesta k vnitřní, tedy skutečné svobodě a k tomu je třeba mít vyšší poznání. Poznání duše, Boha a významu lidského zrození, které se záměrně nevyučuje, ikdyž je naprosto esenciální a klíčové pro lidskou společnost.

Jak může otrok svých smyslů být svobodný? Jak mohou otroci svých smyslů s hlavou plnou implikovaných sebedestruktivních programů, vytvořit svobodnou společnost? Stačí když otrokář zamává biftekem nebo čímkoliv na čem máte vytvořený návyk a je po revoluci. Jednoduše to není možné a otrokář to ví, proto je si nyní tak jistý a ani se nějak netají plány depopulizace stáda.

Zvířata nemohou udělat revoluci, ty mohou tak akorát maximálně naříkat, že jdou všichni na jatka a myslí, si že jsou lepší nebo dokonce probuzení, protože už to na rozdíl od mnoha dalších vědí. Však skutečně se vzepřít systému mohou pouze svobodní lidé, svobodní od závislostí svých tělesných žádostí a rozumějící disciplinované koordinované síle, kterou mohou vytvořit tím, že si sami vytvoří nový systém v systému a ten stávající nechají dohnít i s těmi kteří mu stále tolik věří.

Člověk se musí chtít transformovat v bojovníka, nikomu nepomůže, že to o sobě říká, jen protože něco málo vidí, ale přitom zůstal stejný, ale přitom  bude vyžadovat změnu po ostatních, tím se jím nestává. Takto dojde jen k další válce nikoliv k revoluci k lepšímu.

Válka nebo jakýkoliv destruktivní vzorec, je tedy přirozený nevyhnutelný výsledek neschopnosti vystoupit z vlastní nevědomosti lidí, kterou byli záměrně naočkování a začít žít konečně ve světle syrové pravdy bez obalů. K tomuto činu, je třeba mít značnou odvahu, protože se musíte pustit všecho čeho jste se do posud tak pevně drželi a hluboce porozumět, že už vám to neslouží a nikdy ani nesloužilo. Většina naprogramovaných robotů půjde proti vám. Vy ale vytrváte a budete díky své víře vystavené na vědění a realizacích pevní jako skála, nevšímaví vůči štěkání a kvákání otupělého a věčně pomateného davu.

Pravou revoluci tudíž nikdy neudělají srabi, kdákalové a vykuci, nýbrž stateční a zásadoví lidé s poznáním věčné reality Božího stvoření harmonie a lásky se schopností tvrdě odseknout co do této reality nepatří a podle toho se zařídit a podle toho zařídit i novou, lidskou v pravém slova smyslu společnost.