Důležitá role Satana

07.07.2021

Kali neboli Satan, je jedním z mnoha synů stvořitele vesmíru Brahmy, tudíž je to velmi mocný polobůh, jehož úkolem je nám nabízet věci, které nás uvrhnou v zapomnění na realitu a realita je taková, že jsme všichni děti Boha. Kali  neustále skrze své věrné pomocníky zde na Zemi propaguje věci které způsobí že toto zapomeneme. Ptáte se proč to dělá? Dobrá otázka. Nikoliv z toho důvodu, že Bůh nebo Kali jsou jakkoliv zlomyslní, ale protože my sami máme takovou touhu.

Chceme si zde užívat bez Boha, nebo chceme my sami žít v domnění že jsme Bůh, a tuto důležitou roli Džina z lampy naplňuje Kali neboli Satan. Samozřejmě za takové touhy dostáváme patřičné reakce v podobě zákona karmy, jelikož nejsou v souladu s podstatou duše. Tajemstvím života je naučit se správně toužit. Toto však  lidé většinou ani netuší, myslí si, že smysl života je do smrti uspokojovat všechny touhy co jim přijdou do mysli. Nevědí ale, že mysl neví co z toho přehršle nápadů co nám přináší, nám přinese štěstí a co naopak tragédii.

Pokud tedy lidé chtějí opět užívat jako dřív, takto chápou svobodu, užívat si bez omezení, hrát si jinými slovy na bohy, dělat co je napadne aniž by znali a domýšleli důsledky, tak jim Kali nyní nabízí rychlé instantní řešení na všechny jejich omezení, které jsou samozřejmě pro mysl nepříjemné. Jelikož je většina lidí většinu života zvyklá přijímat kaliho nabídky, sáhnou samozřejmě po jehle, samo se to nabízí, všude to propagují, budu zase užívat jako dřív tento "voňavý sýr" v pasti na myši. Myš chce užívat, ale místo toho zemře...další inkarnace, další pokus.


Závěr:

Sešli jste z cesty lidského života, nepotřebujete už více lidské tělo, jíst spát a mít sex můžete mít snadněji v jiné formě života a nemusíte se trápit s nějakou vládou, placením hypoték, studováním, atd. Kali je velmi milostivý, dám nám rychle co toužíme, je to skvělý služebník. Každý je ve skutečnosti služebník Boha, ať už vědomě či nevědomě a polobůh Kali mu slouží vědomě tímto způsobem.