Covid podvod

06.08.2020

Čím větší je lež, tím víc lidí ji bude věřit. Když lež dosáhne určité velikosti, tak získá kredibilitu, protože si lide řeknou - přece by nelhali tak moc!" říká spisovatel David Icke ve svém novém rozhovoru, s tím, že jde o metodu, používanou nacisty.Jak hrají ten podvod?

Ten svůj podvod hrají takhle. Během sezóny chřipky bylo obrovské množství lidí, kteří měli stejné symptomy jako COVID-19. Jen na okraj: Podle italského Ústavu národního zdraví 99 procent lidí, kteří umřeli na ne virus, mělo jednu, dvě, nebo tři nebo více jiné smrtelné nemoci.

"Jak říká jeden německý doktor (Dr. Wolfgang Wodarg, pozn. red.): My nemáme nový virus, ale nový test."

BYLA KARANTÉNA I LONI ?

"Přišli s novým virem a nemocí COVID-19. Začali tím, že ho diagnostikovali podle symptomů. Tyhle symptomy měl každý, kdo měl chřipku a oni je vložili to systému a říkali: Pozor, je tady nový virus, je tady epidemie!"

"Mimochodem v USA onemocnělo v roce 2017 a 2018 na chřipku 45 milion Američanů a zemřelo jich 60 až 70 tisíc. Takže... pamatuje si to někdo? Vzpomíná si někdo, že by byla tehdy zastavena ekonomika a lidé by byli v domácích vězení?"

Ne! Protože tohle je podvod.

TESTY NESOU NA COVID-19

Pak začali testovat, ten test se jmenuje PCR. Odobrníci říkají, že tenhle test vůbec netestuje COVID-19.

Koronaviry jsou obrovská skupina virů. A většinu z těch virů už máme, nebo jsme měli. Nejsme ale kvůli nim nemocní, protože jich nemáme dost. Kornoviry jsou velmi běžné, většina lidí na světě je má.

Když testují na koronaviry, tak samozřejmě najdou velké nožství lidí, které je mají. To ale ještě neznamená, že mají COVID-19.

V médiích pořád čteme: My toho víme o COVID-19 tak málo, musíme toho ještě hodně objevit, ale... Není žádný COVID-19. Jsou jen další koronaviry ve velké skupině koronavirů, které mají stejné symptomy - a my je najdeme v tomhle takzvaném testu.

LSTIVÁ FRÁZE

V médiích se často objevuje taková fráze. Není to jako že tolik a tolik lidí zemřelo na koronavirus, ale že tolik a tolik lidí zemřelo, když bylo pozitivně testováno na koronavirus. To není totéž!

Ten test odhalí, že máte virus, ale neříká, kolik ho máte. Přitom musí být v masivním množství, aby jste onemocněli. Jenom ho mít nestačí.

ÚMRTNOST JE STEJNÁ JAKO VŽDYCKY

Takže máme test, který netestuje COVID-19, ale testuje koronaviry, které má většina lidí. Jenže nezjistí množství koronavirů, pouze jejich přítomnost - proto většina lidí pozitivně testovaných na koronavirus, nemá žádné symptomy, nebo jen velmi malé. Věděli to předem?

Celkový počet zemřelých například v letech 2017 a 2018 neukazuje ve srovnání s tímto obdobím žádnou odchylku. Takže - tedy, bez COVID-19 stejně úmrtí jako teď s COVID-19.

ILUZE PANDEMIE

Této iluze pandemie dosahují tak, že u lidí, kteří zemřou například na rakoviny, pneumonii, nebo těžkou chřipku, předefinují příčinu jejich nemoci tak, že umřeli na koronavirus. Jen tak se dá vysvětlit, proč je počet úmrtí stejný předtím a teď.

Zavírání lidí do karantény a domácího vězení je forma mučení. Stát ukazuje svou sílu a vede občany k absolutní poslušnosti.