Aktuálně

Současná situace očima slovanské vědmy


Pravda o očkování


Vakcína proti spiritualitě

Nakonec bude nalezen způsob, jak očkovat těla, aby lidem neumožnila příklon k duchovním ideám a aby celý život věřili jen ve fyzický svět, který mohou vnímat svými pěti smysly. Nyní jsou lidé očkováni proti souchotinám a stejným způsobem budou očkováni proti duchovním sklonům. Toto vám má jen poskytnout zvlášť do očí bijící příklad mnoha věcí, které na tomto poli přijdou v blízké a vzdálenější budoucnosti - cílem je vnést zmatek do impulsů, které chtějí proudit na zemi po vítězství [michaelských] duchů světla [v roce 1879]." ~Rudolf Steiner


Současná situace z pohledu Slovanské vědmy

Je třeba vzít osud této země a svých potomků do vlastních rukou..

OBČANSKÝ BEZPEČNOSTNÍ VÝBOR Česká republika - Občanský odpor dle čl.23, ú.z. č. 2

PŘÍJEM ČLENŮ na základě vyhlášení občanského odporu podle čl.23, Ústavy, zákona č. 2, Listiny práv a svobod ze dne 18.4.2020 Občanskou radou a vytvořením OBV, (občanského bezpečnostního výboru) ...

(1)proti ..... cílené diverzní sabotáži Vládou Andreje Babiše, zejména likvidací české národní ekonomiky, strategicky důležité pro zachování suverenity, soběstačnosti a dalšími dalekosáhlými negativními důsledky, schovanou za fiktivní pandemii a mimořádné opatření...

(2)byl v rámci občanského odporu vydány zakládací listiny pro

a)založení Národní bezpečnosti - NB (stínová policie) b)založení Národní legie - NL (stínová armáda)
c)založena Občanská domobrana - OD (stínová Civilní obrana)

Přihlásit se můžete na telefon:
721 062 825 nebo emailjansky.sos.@seznam.cz
728 279284 nebo emailinfo@obcanske@referendum.cz

https://www.obcanske-referendum.cz/schema.php


Ve světle Pravdy

Když Donald Trump na jednom shromáždění mluvil o tom, že není nikdo větší než Bůh, bylo vidět jak většině, dokonce i biskupovi co byl přítomen stuhnul úsměv na tváři. Je to prosté, ve světle Boha není možná klamat, vše je jasné a každý se okamžitě projeví kdo je. Bůh je jediná skutečná autorita a ten kdo jej takto vidí je také pravou autoritou pro ostatní, zbytek je verbež.


Dnešní den 14.5.2020 si připomínáme narození otce vlasti Karla IV


Poděkování všem ženám ke dni matek


Morava jako z dob Lichtenštejnů. Podnikatel proměnil suchá pole v lužní krajinu

Ze suchého pole mezi Lednicí, Podivínem a Rakvicemi se staly mokřady plné vody. Krajinu nechal za stovky milionů přetvořit břeclavský podnikatel František Fabičovic, založil zde Oboru Obelisk. Plán se zrodil asi před dvaceti lety a inspiruje se původní podobou území z dob Lichtenštejnů, včetně obnovení slepých ramen Dyje a systému hospodaření s vodou. V době, kdy Česko sužuje sucho, by mohl podle odborníků sloužit coby návod, jak udržet vodu v krajině. Projekt však neměl lehkou cestu - většina území obory je veřejnosti uzavřená a její vznik provázely spory jak s místními, tak s úřady.

Nad mokřadem prolétá orel královský a mizí v korunách nedalekého lesíka. Po hladině plují kachny a labuť, scénu podkresluje kvákání žab z hustého rákosí. "Tady všude bylo před pár lety suché pole," rozmáchne rukou hrdý majitel pozemků, břeclavský podnikatel František Fabičovic.

Parcely tvořící dnešní Oboru Obelisk začal skupovat kolem roku 2000 a krajinu o zhruba 700 hektarech postupně proměnil ze suchého pole na mozaiku listnatých lesíků, luk, polí a mokřadů. Tak, jak vypadala původně, než zdejší meze a louky nedaleko Lednicko-valtického areálu v sedmdesátých letech rozoraly bagry do rozsáhlých lánů polí.

V době, kdy se Česko potýká s táhlým suchem, upozornil na neobvyklý jihomoravský projekt jeden z autorů řešení, krajinářský architekt a pedagog z brněnské Mendelovy univerzity Přemysl Krejčiřík. Na Facebooku vzbudily ohlas jeho letecké snímky zelenající se obory plné vody, která v kontrastu se sousedními přísně narýsovanými poli působí jako zjevení.

"Do vysušené krajiny, kdy i v normálním roce dorůstala kukuřice sedmdesáti centimetrů, se vrátila voda v podobě obnovených mrtvých ramen řeky Dyje, jak jsme je znali z mapy stabilního katastru. Celé území pumpuje do vzduchu tisíce litrů vody a chladí okolí," uvedl Krejčiřík s dodatkem, že by mohla krajina zemědělcům sloužit coby učebnicový příklad efektivního zadržení vody v přírodě.

Sám iniciátor změn, František Fabičovic, pochází z nedaleké vesnice Charvatská a vzpomíná, jak jako děti s kamarády objížděli na kolech okolí a pozorovali lekníny a ryby v zátokách Dyje. "Později jsem vystudoval vysokou lesnickou školu a když jsem pak začal podnikat, rozhodl jsem se začít něco dělat s tím, že v krajině chybí voda, která tady historicky všude byla, než se začala regulovat Dyje," popisuje podnikatel, proč se pustil do obnovy lužní krajiny, v níž nechal stovky milionů ze svého i z dotací. Poslední tůně nechal vybudovat letos v zimě, ale práce v území nekončí.

Někdo buduje golfová hřiště, někdo krajinu

Peníze si vydělal ve své firmě Alcaplast, kterou s manželkou založil před dvaceti lety. Dnes je největším výrobcem sanitární techniky v Česku s obratem kolem miliardy a šesti set milionů korun. "Každý máme nějakou úchylku, někdo buduje parky, někdo golfová hřiště a někdo krajinu," říká podnikatel.


Dech beroucí doba

Každý člověk potřebuje volně dýchat aby byl zdráv a zdraví je symptomem svobody, plně se nadechnout je pro nás absolutně fundamentální hledisko, nošením náhubku jen blokujete přísun této životodárné síly(prány) do svého těla. Tělo je boží dar a je vaší povinností o něj správně pečovat, však dlouhodobé nošení roušky vás prostě a jasně jednoho dne předčasně zabije. Tělo už nebude mít více sílu odolávat čemukoliv z venčí, jelikož bude velmi oslabeno, je to tedy pomalá a nenápadná sebevražda, nic jiného to není.. střelíte se do hlavy, když to řekne večer ve zprávách hlasatel, s tím že je to nová metoda jak se zbavit bolesti hlavy?Asi ne nebo ano? Střelíte se? .. navíc rouška žádnou ochranou není, globalisté se jen dobře baví jak s vámi manipulují a už chystají vakcíny které vás zabijí rychleji.. stále žijete ve sladké nevědomosti, že se o vás majitelé bank, farmacie, pojišťoven a médií hezky postarají, z vděčnosti, že jste pro ně za pár šupů celý život dřeli. Bohužel je to kruté a nelidské co se nyní děje, však z mé hlavy to není. Abychom mohli jít jako lidstvo dále, je třeba uvidět nejprve pravdu bez obalů, svět a společnost postavená na falešném konceptu vykořisťování všeho živého včetně lidí musí nyní skončit.Moudrost předků, ke které je třeba se vrátit

Dnešný núdzový stav nás môže aj niečo naučiť. Naši predkovia to veru nemali v živote ľahké. Každý deň sa museli obracať, ako vedeli, zabezpečovať obživu pre celé rodiny, ktoré boli často mnohopočetné. Ich život nebola žiadna slasť.

No boli šikovní, vynaliezaví, v súznení s prírodou, vedeli z jej darov čerpať a tak sa postarať o to, aby neboli hladní. Boli odkázaní sami na seba, vzájomnú pomoc, spolupatričnosť. Pomáhali si v rodine, v susedstve. Na bežnú dennú činnosť mali samozrejme uspôsobené aj odievanie.

Súčasti odevu si zhotovovali sami, a využívali tiež dary prírody. Dostali ľan, konope, žihľavu, z ktorých si vedeli zhotoviť nielen jednoduché pracovne oblečenie, ale aj súčasti na sviatočné dni. Boli veľmi pracovití, každý ovládal niekoľko remesiel.

Deťúrence mali na starosti zvieratká na paši, dospelí zabezpečovali všetko ostatné. Okrem prác nutných na prežitie, zhotovovali aj úžitkové predmety z dreva, hliny a často boli to nesmierne vkusné, až filigránske kúsky.

No spomeňme si na našich predkov, naše staré mamy a otcov. Oni sa museli pasovať s inými chorobami a problémami, a zvládli to. Nech sú nám svetlým príkladom, že keď sa chce, tak sa dá. Kto má aké podmienky, nech si spomenie na plody zo záhradky, novšie i z hrantíkov. Nepodliehajte skepse a spomeňte si aj na ich sebestačnosť, o ktorú sme ešte celkom neprišli.

Netreba si obúvať krpce ani liezť na stromy, stačí si iba spomenúť a pokúsiť sa nadviazať.

Ľudská bytosť dostala do vienka hlavu, aby rozmýšľala. A dve ruky, aby sa postarali a tvorili. Myslím si, že v tejto náročnej dobe, je ten správny čas zobudiť spiace zručnosti. Možno ani neviete, čo všetko dokážete vlastnými rukami... Nadviažte na sebestačnosť a vyberte si, čo zvládnete. Na čo máte podmienky.

Každý takýto náročný stav nás učí... Tak ako učil aj našich predkov. Veríme, že každému nová skúsenosť môže prinesť veľa pozitívneho... Naši predkovia ťažké situácie neanalyzovali, ale riešili ich. Ešte stále sa máme od nich čo učiť.

Autorky textu: Zuzana Tajek Piešová a Monika Macháčková

Foto: Martin Habánek


Začal přímý útok na lidskou populaci - 3.světová válka v novém kabátu

Osobně neznám nikoho komu by ublížil nějaký virus, však mám kamarádku, které po očkování zemřel chlapec a kamaráda, který se nechal očkovat proti chřipce, přišel totálně o zdraví, skoro nevidí a díky tomu přišel o práci. Aby tento můj vrstevník nebyl nonstop v depresích a netrpěl bolestmi je nucen kouřit marihuanu, údajně mu to jediné ulevuje, proto jsem vás také už v březnu v článku o ochraně před viry upozorňoval před tím, aby jste žádné vakcíny do sebe nedávali, doba bezpečných vakcín dřívějšího režimu je dávno pryč. Je třeba proto informaci, že vláda jedná proti zdraví, tudíž proti svobodě lidí ve jménu něčích zájmů přijmout a zařídit se. Plán depopulace je šílený, ale je třeba přijmout fakt, že současný systém nestvořili a neřídí laskaví a dobrosrdeční lidé, ale mazaní lotři a je jen na vás, na lidech, jestli se necháte dále ovládat jimi vyvolávaným strachem anebo se zdravě naštvete a odkopnete kompletně tyto parazity a celý jejich systém vašeho zotročení a celou naši vládu, kterou kontrolují a řídí z pozadí..přestaňte je považovat za autority, oni jimi nejsou a nikdy nebyli, jsou jen účelovými nástroji svých a něčích jiných sobeckých zájmů, rozhodně ne těch vašich..


Bojkot Gatese

Bojkotujte  Gatese alespoň tímto způsobem... to že oficiálně už není majitel Microsoft není pointa, jelikož zisk má stejně tak dál jako Babiš z Agrofertu jen neoficiální...vezměte mu sílu, kterou jste mu sami v dobré víře dali a fungujte na Linux operačním systému, který je tvořen lidmi pro lidi nikoliv korporacemi globalistů proti lidem. Tento systém je víc než další systém na trhu, je symbolikou toho, že lidé dokáží vytvořit smysluplný užitečný systém, který je virem nenapadnutelný, jelikož jeho základ je zdravý a pevný, chcete něco udělat tím správným zdravým směrem? Zde můžete začít...stejně tak i vaše tělo je jako dokonalý silný počítač, jenže nyní používáte software, který vám záměrně neumožňuje jej plně využívat a nutí vás místo toho stát frontu v lékárně...změňte stejným způsobem také tento svůj operační systém, který máte ve své hlavě, místo toho žijte životem založeným na dlouhodobé prevenci, harmonii a lásce ke všem bytostem, tak jak doporučuje ajurvéda - věda umění života, veškeré principy celostní a přírodní medicíny vychází z ajurvédy, studujte duchovní literaturu, držte pravidelné půsty, detoxikujte svoji tělo i mysl, buďte hodně v přírodě a meditujte, cvičte, zbavte se destruktivních zvyků a programů co máte v hlavě, co jste nasávali celá desetiletí a nahraďte je novými, nyní je pro tento účel prozřetelností pro vás vytvořen k tomuto přechodu prostor, máte k tomu čas, využijte jej lidé milí.Přihlaste se ke svému životu


Kdo je živý a kdo mrtvý člověk z hlediska podivného mezinárodního práva?

Závazný výklad ANS k Prohlášení o suverenitě České republice a Dekretům I. a II.

Výklad se týká termínu "svobodný živý člověk".

Kdo je tedy živým člověkem? Jedná se o živou bytost, která se prohlásí za živého člověka a jedná svobodně. Tedy vědomě a veřejně deklaruje svoje vystoupení ze systému podivného nelegitimního a veřejně téměř neznámého mezinárodního práva, které člověku určilo být věcí, se kterou je možno obchodovat. Tedy věcí, která má stanovenu hodnotu v penězích a je možno ji zabít, když její majitel zjistí, že ji nepotřebuje.

Vystoupí-li však člověk z takového systému, je svobodným a živým člověkem. Tohoto stavu dosáhne tím, že ve svém jednání postaví přirozené právo nad právo systémové, tedy nad právní systém kapitalismu. Kapitalistický systém je systémem kořistnickým, který lidské bytosti ovládal po tisíce let v mnoha modifikacích a pod různými názvy. Lidé si neumí představit, jakých práv, jaké odpovědnosti a jakých svobod se postupně zbavovali ve prospěch úzké skupiny vlastníků výrobních prostředků a finančního sektoru. Dokonce jsme se jako lidé v tomto systému dostali na úroveň nesvobodných lidí - otroků.

Deklarací suverenity ČR jsme vyhlásili svobodný suverénní stát Českou republiku se svobodnými živými lidmi. Mnozí si myslí, že bychom měli změnit styl, ale my jsme změnili budoucnost ČR. Svoboda se nehájí jen slovy, ale především skutky. Proto učiňte totéž. Proveďte následující:

Prohlášení

Já, jméno, příjmení, nar............, bytem........... prohlašuji, že jsem svobodný živý člověk, který nepodléhá otrockým nelegitimním zákonům. Já nejsem mrtvý/á. Já nejsem otrokem, a proto nemohu podléhat současným mezinárodním obchodním zákonům ani zákonům trestním, protože tyto chrání obchodní zájmy otrokářů.

V ............... dne ..............

Podpis


Zločinci patří za mříže


Pokud Fauci a Gates skončí za mřížemi, kam oba za svůj útok na lidskou rasu patří, věřte, že se děje něco velice zásadně pozitivního na globální úrovni..Pád kabaly -návrat krále


Nic než taková malá ego hra

Ego jako takové je čistě vědomí své identity a tudíž pokud vím kdo jsem, že jsem věčný služebník Boha a jednám i tak, můžu být na to přirozeně i pyšný, a není to nic zlého, naopak, "podívejte jak mocný a úžasný je můj Pán!", tak tento druh ega je božský. Ahankára, neboli falešné ego, je ta první věc která nás vrhá do hmotného světa. Je to okamžik, kdy máme pocit že jsme od Boha oddělení, chceme to zažít být jako Bůh, "podívejte jak mocný a úžasný jsem já!" takže potom On z lásky k nám stvoří materiální svět, kde není On přímo viditelný, ikdyž je za vším. "Tady máte pískoviště a hezky si hrajte, platí tady určitá pravidla a ty musíte respektovat, no a až vás to milé děti přestane bavit, až si vzpomenete na to kdo je vaše rodina, vraťte se domů."

Pavel Kamas komentuje aktuální dění


Trump versus deep state


Definitivní lék

Mnozí lidé si stále myslí, že mahámantra je něco z Indie, něco ne pro nás tady, jako by Ježíš byl z Pelhřimova nebo co. Uvědomte si už konečně prosím, že zvuk této mantry není vůbec z tohoto světa, ani z jiné planety tohoto vesmíru, že je mostem do světa duchovního a to není Indie ani Peru, ani Jupiter ani Venuše...mahámantra je tudíž jako lék nejen na koronavirus iluzi, ale i na všechny ostatní iluze, které jsou přirozeností materiální dimenze. Máte vždy svobodnou volbu se rozhodnou kam svojí mysl a tím pádem i svoje štěstí budete směřovat, jestli na pomíjivá těla a vše co s nimi souvisí tudíž na vše dočasné anebo na svojí skutečnou podstatu uvnitř svého srdce a tu vyživovat a nechat vyrůst ze světa rozličných iluzí a spočinout tak už věčně v klidu Božské lásky, jejíž jsme odjakživa součástí, na což  jsme z nějakého důvodu zapomněli..jednoduše zpívejte a tancujte, tak prosté a geniální to je, že to musí být od Boha..

Jak dlouho se ještě necháte tahat za nos?


Odsuzujeme současnou vládu, za to že slouží nadnárodním organizacím a ne lidem, zestátnit by se proto měli všechny strategické podniky a zdroje, voda nesmí patřit nějakému Trautmberkovi z Francie, který nám jí pak prodává desetkrát dráž, toto lidé nesmí tolerovat. Babiš má stejnou mentalitu, slouží sobě a ne lidem, jen hraje divadýlko na důchodce a ti ho volí, vše co má prostě chytře ukradl, to že mu to zákon umožnil není argument, takže by to měl vrátit lidem a úplně každý potom může dostat půdu, což je každého bytostní právo už když se narodí, nikdo nemá mít tolik co nepotřebuje jako Babiš na úkor ostatních, není možné, aby většinu vlastnilo pár chamtivců a aby to bylo považováno za normální. Ne, není to normální, je to špatně. Obchodníci můžou mít zlaté kliky ve svém domě a auto pro každého člena své rodiny včetně psa, to je vpořádku, ale nikdy by takoví lidé neměli být ve vedení státu, jejich chamtivost musí být korigována lidmi s vyššími kvalitami.

Bojkot
Bojkotujte Gatese....vezměte mu sílu kterou jste mu sami v dobré víře dali a fungujte na Linux Ubuntu zdarma operačním systému, který je tvořem lidmi pro lidi nikoliv korporacemi globalistů proti lidem. Tento systém je symbolikou toho, že lidé dokáží vytvořit smysluplný užitečný systém, který je virem nenapadnutelný, jelikož jeho základ je zdravý a pevný, chcete něco udělat tím správným zdravým směrem? Zde můžete začít...stejně tak i vaše tělo je jako dokonalý silný počítač, jenže nyní používáte software, který vám záměrně neumožňuje jej plně využívat a nutí vás místo toho stát frontu v lékárně...změňte stejným způsobem také tento svůj operační systém, který máte ve své hlavě, místo toho žijte životem založeným na dlouhodobé prevenci, harmonii a lásce ke všem bytostem, tak jak doporučuje ajurvéda - věda umění života, veškeré principy celostní a přírodní medicíny vychází z ajurvédy, studujte duchovní literaturu, držte pravidelné půsty, detoxikujte svoji tělo i mysl, budďte hodně v přírodě a meditujte, cvičte, zbavte se destruktivních zvyků a programů co máte v hlavě, co jste nasávali celá desetiletí a nahraďte je novými, nyní je pro tento účel prozřetelností pro vás vytvořen k tomuto přechodu prostor, máte k tomu čas, využijte jej lidé milí.

Zbavte se parazitů jednou pro vždy
Na doporučení kamaráda, který je nyní za své pravdivé názory už po několikáté na fb blokován, drahý přítel a bratr Vítězslav Oscar Vojtěchovský, čímž mu ze srdci velmi děkuji, víc než 10 let používám Linux, z toho důvodu nevím co slovo vir znamená. Díky zdravému ajurvédskému způsobu života, který mi představil můj milovaný duchovní učitel A.C. Bhaktivedenta Swami Prabhupáda nevím 20 let co vir, nemoc, nemocnice nebo doktor znamená, tudíž antivirové programy a vakcíny nechci a nepotřebuji milá naprosto zbytečná parazitální existence De Bille Gatesi!!! Strč si ty svoje idiotské windowsi a zabijácké vakcíny dobře víš kam.

Všem zatím ještě zdravě uvažujícím lidem doporučujeme a žádáme bojkot tohoto nepřítele lidí, tím že přejdete na zdarma k dostání operační systém Linux, který je tvořen sítí lidí pro lidi a průběžně za chodu zdarma aktualizován, stejně tak doporučuji lidem, aby přešli maximálně na ajurvédský koncept udržování své kondice fyzické, duševní i duchovní, který je založený na prevenci, vystřídání se požívání jakýchkoliv návykových látek a omezení masa, což vede přirozeně k posílení imunitního systému, tudíž se vás žádný vir netýká a za třetí aby jste přešli na nový systém správy své země, který bude sestaven konečně moudře a smysluplně. Lidí kteří se o toto zajímají a smysluplné možnosti nabízejí je zde dostatek, oni už pro vás za tímto účelem pracují, takže jim s tím také pomozte, stačí odlepit své obličeje od manipulačního mainstreemu, zahodit předsudky a otevřít svojí mysl. Možná se to mnohým zdá radikální ale, pokud nebudete nyní radikální vy sami k sobě, budou radikální a nesentimentální oni s vámi, oni plán jak vás ještě víc zotročit mají, dlouho na něm pracují a jen tak se jej nevzdají, jaký máte plán vy? Sedět na zadku a čekat jak to dopadne jako vždy? Jako jehňata čekající na porážku? Co čekáte že se nyní stane, někdo to zařídí, aby se žilo zase jako předtím? Pohodlně-nevědomě-devastačně? Proč chcete žít dále v takové iluzi? Je to normální myslíte anebo chcete už konečně vytvořit svět tak jak někde uvnitř cítíte, že má přece vypadat, takový o kterém jste jako děti snili, protože jste dokázali přijmout svůj potenciál a začali jej konečně používat? Co vlastně chcete??

Deklarace suverenity České republikyProhlášení NEZÁVISLOSTI České republiky

Vzhledem k mezinárodní situaci a vzrůstajícímu konfliktu mezi globalisty, kteří usilující o zničení svrchovaných národních států, a mezi národy, které vychází z nezadatelného práva na vlastní stát s právem vykonávat neomezeně moc na vlastním území, jsme se rozhodli deklarovat SUVERÉNNÍ ČESKOU REPUBLIKU,nepodléhající nadřazenosti mezinárodního práva EU ani některých - pro ČR - zničujících smluv v rámci OSN.

Za tímto účelem ustanovujeme NÁRODNÍ RADU ČR, která bude usilovat o suverenitu státu na mezinárodním poli a bude jednat v zájmu českého národa bez ohledu na vnější či vnitřní negativní vlivy.

Národní rada ČR bude v současné době vystupovat v podobě "stínové vlády" oproti politické reprezentaci, která (stejně jako všechny politické reprezentace po roce 1989) zapříčinila a podporuje naše nedůstojné až otrocké postavení v Evropské unii a tím i ve světě.

Činíme tak, poněvadž věříme, že žádný národ nemůže být nucen žít pod svrchovaností, kterou neuznává, a poněvadž máme vědomí a pevné přesvědčení, že náš národ se nemůže svobodně a volně vyvíjet v rámci Evropské unie, která není nic jiného, než novou formou odnárodňujícího útisku. Máme za to, že svoboda je prvním požadavkem a jsme přesvědčeni, že svobodné národy střední a východní Evropy učiní totéž, jestliže to shledají za nutné.

Je nutné formulovat novou společenskou dohodu, která bude zakotvena v základním zákonu státu - Ústavě ČR.

Národní rada bude usilovat o to, aby český stát byl republikou prezidentského typu, aby byla jasná reprezentační a odpovědná osoba, a zaručí plnou rovnoprávnost (tedy nejen právo pro "vyvolené" a povinnosti pro ty ostatní, jako je tomu dnes) a svobodu svědomí, náboženství, vědy, literatury a umění, slova, tisku a práva shromažďovacího a petičního.

Naše demokracie bude spočívat na všeobecném hlasovacím právu.

Vláda bude mít formu parlamentární a bude též uznávat a vnímat státu a národu prospěšné návrhy občanských iniciativ, spolků a referend - jako projevů přímé demokracie.

Je nutné do Ústavy zakotvit český národ (jako faktického "majitele" České republiky) a český jazyk (jako mateřský jazyk našeho národa, ve kterém bude vedena výuka na všech typech škol a který bude jazykem úředním).

Militarismus v rámci NATO se ukázal jako zhoubný nejen pro naši zemi a Evropu, ale i pro celou planetu. Obnovíme stálou českou armádu, aby efektivně chránila naše území a zabezpečovala pomoc při mimořádných událostech. Naše bezpečnost je nedělitelná. Jsme územím, na kterém musíme hájit zájmy vlastní. Už nesmíme být základnou pro zájmy cizích mocností.

Provedeme dalekosáhlé sociální a hospodářské reformy, protože jinak český národ nebude moci na svém vlastním území přežít jako svébytný národ.

Stát musí převzít kontrolu nad strategickými odvětvími národního hospodářství a přírodního bohatství, aby byla zajištěny zdrojová základna pro suverenitu naší země.

Do Ústavy je nutné zakotvit fyzickou (nikoliv digitální) národní měnu - českou korunu. Česká národní banka musí být opět v rukou pouze českého státu a ne v rukou nadnárodních bank a globálních finančních korporací, jako je tomu nyní.

Převezme pouze tu část dluhů, kterou měl náš stát před vstupem do Evropské unie. Unijní dluhy ponecháme těm, kdo do nich zabředli.

Ve své zahraniční politice přijme český národní stát plnou část odpovědnosti za spolureorganizaci střední a východní Evropy. Zahraniční politika bude prováděna především na základě oboustranně výhodných bilaterálních smluv. Souhlasíme s představou, že veškeré úmluvy a smlouvy mají být sjednávány otevřeně a upřímně, bez tajné diplomacie a bez podřízení naší země cizím ekonomickým, vojenským a politickým zájmům.

Liberálně parazitický kapitalismus vede všechny země světa - ve finále - do zkázy. Ekonomika založená na jediném ukazateli, kterým je neoprávněný zisk (který plyne z toho, že silnější ničí slabšího - ať už člověka nebo stát - a kterým se neúměrně obohacují soukromí vlastníci, nadnárodní korporace a lichvářské banky) je pro lidstvo zničující.

Pro přežití národa je nezbytné, aby různým segmentům národního hospodářství odpovídal efektivní typ vlastnictví - tedy upřednostňujeme vlastnictví v této posloupnosti: družstevní, státní, soukromé, a veřejnoprávní.

Věříme v demokracii - věříme ve svobodu! Vyzýváme všechny, komu není lhostejný osud národního státu Česká republika, aby se připojili nebo se stali aktivní součástí Národní rady ČR.

Odvoláváme se na starobylou slavnou a hrdou historii českého národa.

Naše země je dědictví našich předků a my máme povinnost toto dědictví - naši suverénní zemi - chránit.
Svatý Václav: "Cizí nechceme a vlastní nedáme!"

Heslo naší slavné husitské historie: "Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme".

V Praze dne: 26. 3. 2020

Aliance národních sil

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda


Radostné velikonoce


Finální bitva


Se svým novým a bezkonkurenčním vojenským arzenálem může Rusko porazit veškeré síly NATO nebo kteréhokoli z jeho spojenců, podobně jako tomu bylo i v září 2015 v Sýrii. Rusko všem zemím dokázalo, že nezávislost na bankovním systému Nového světového pořádku je nyní věcí volby. Putin nejenže v syrské válce zvítězil, ale získal si též podporu mnoha zemí ze sféry vlivu Nového světového pořádku, které najednou změnily strany, jakmile si uvědomily, že se Rusko stalo neporazitelným. Na diplomatické úrovni si Rusko získalo také mocnou Čínu na svou stranu a následně dokázalo ochránit nezávislé producenty ropy, jako jsou Venezuela či Írán. Taktéž vůdci jako je turecký Erdogan či saúdskoarabský Muhammad Bin Salman se rozhodli přidat se k Rusku, které nemá v ruce pouze jediný trumf, nýbrž celou sadu trumfů.

Dospíváme k závěru, že Putin nyní ovládá všemocný ropný trh, neopominutelný energetický zdroj, kterým se promazává ekonomické i vojenské soukolí, zatímco banksterům z NATO nezbývá nic jiného, než tomu všemu přihlížet, bez jakýchkoli prostředků, jak by šlo získat otěže zpět. Díky neuvěřitelným výsledkům, kterých Putin za posledních pět let dosáhl, se Nový světový pořádek rázem jeví jako domeček z karet, který se každým okamžikem sesype. Bankovní impérium s nevyléčitelnou chorobou zápasí již pět let, nicméně nyní je na morfiu a sotva si uvědomuje, co se to vlastně děje.

Jelikož neexistuje v podstatě žádná šance na rozpoutání třetí světové války, poněvadž by byla předem ztracena, došlo k tomuto poslednímu beznadějnému útoku v podobě viru, doprovázeného následnou mediálně vyrobenou falešnou pandemií. Hlavním cílem bylo vyhnout se katastrofické hyperinflaci obrovitánského množství amerických dolarů, o něž už nikdo nejeví zájem, a získat tak čas na zavedení vlastní kryptoměny do virtuálního světa, jako by snad chronicky selhávající bankéři měli stále ještě nějakou legitimitu pokračovat v kontrole nad našimi peněžními prostředky. Zpočátku se zdálo, že tento plán by mohl mít šanci zafungovat. A právě v ten okamžik Putin vytáhl revolver a začal s ním hrát ruskou ruletu. A bankéři si pod tímto nátlakem vystřelili mozek.

Putin svolal schůzku s OPEP a podsekl cenu ropy tím, že odmítl snížit ruskou produkci, následkem čehož barel klesl pod 30 dolarů. Bez zbytečného váhání a jistě s ještě menší dávkou sentimentu tímto svým krokem udusil nákladnou těžbu ropy na Západě. Všechny dolary, které investoři z trhu stáhli, musely být Americkou centrální bankou (FED) i dalšími centrálními bankami znovu na trh napumpovány, aby se zabránilo pádu cen a celkové katastrofě. V této chvíli našim drahým bankéřům došla možná řešení.

V mezičase Trump uštědřil gangsterům s bílými límečky políček. Zatímco se masmédia snažila vyhýbat zmínkám o staré chlorochinové pilulce na malárii, která umí zlikvidovat i koronavirus, Trump americkému Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) nařídil používat tento lék zachraňující život pacientům infikovaných koronavirem. Masmédia neměla na výběr, než o tom začít mluvit, což spustilo řetězovou reakci: Výkonní ředitelé velkých farmaceutických společností byli propuštěni, protože právě přišli o smlouvu na očkování. A země jako Kanada začaly vypadat jako genocidní blázni, protože se rozhodly nepoužít levný a neškodný lék. A současně se v plném světle ukázaly nejodpornější trestné činy některých vládních činitelů: Macronova vláda již v lednu 2020 vyhlásila, že chlorochin je škodlivý a omezila jeho používání, a to pouhých několik týdnů před rozpoutáním falešné pandemie! Ruská ruleta je dnes holt mezi západními vládami populární hrou.

V sobotu 28. března Ruská federace představila svůj vlastní recept ničící koronavirus, a sice na základě magického lektvaru Dr. Raoulta. Šlo tedy o další kozácký úder, tentokrát do velké farmaceutické krkavice. Většině západních zemí nyní nezbývá, než poskytnout kvalitní lékařskou péči, anebo čelit facce v podobě ruské pilulky, která přichází zachraňovat jejich občany. Putin je momentálně činný v záchranářském průmyslu: V posledním březnovém týdnu poslal 15 vojenských letadel naplněných lékaři a zásobami přímo do severní Itálie, poté, co Česká republika zadržela letadlo s pomocí z Číny. Brzy zjistíme, že se evropské země obávají, že Čína nebo Rusko zjistí ohledně Lombardie pravdu, kde lidé neumírají na nějakou koronovou rýmičku, ale pravděpodobněji na smrtící hybridní koktejl umíchaný ze dvou dřívějších vakcín proti meningitidě a chřipce, které se tamním obyvatelům vstřikovaly v rámci samostatných očkovacích kampaní.


Již dříve v textu padlo, že každý den s sebou přináší řadu úžasných zpráv. V neděli 29. března ty nejúžasnější z nich padaly jako zeď z cihel na sociálních médiích: Čtenáři se dozvěděli, že Trump převzal kontrolu nad americkou Federálním rezervní bankou (FED), kterou nyní spravují dva úředníci z amerického ministerstva financí. Ze všech šílených zpráv za poslední měsíc je to zdaleka ta nejlepší a nejvíce šokující. Po třech letech u moci Trump konečně splnil svůj předvolební slib vyřadit soukromé banky z amerických veřejných záležitostí a ukončit stoleté vykořisťování amerických občanů. Nechvalně známou investiční skupinu Blackrock Trump pověřil, aby pro Fed začala skupovat důležité korporace, což znamená, že začal znárodňovat části amerického hospodářství, přičemž se vyhýbá selhání trhu tím, že do této akce zapojuje významné soukromé investory.

Tento nejodvážnější tah přichází v rozhodujícím okamžiku, kdy nám může dojít, že Vladimír Putin i Donald Trump jednají svorně, totiž ve snaze přivést lidstvo na křižovatku volby mezi Novým světovým pořádkem a Svobodou. Jak jsem již mnohokrát zmínil, domnívám se, že svět v letech 2020 až 2024 projde hlubokou změnou, protože půjde o poslední 4 roky těchto dvou mužů v prezidentských křeslech.

Nový světový pořádek čelí dvěma nejmocnějším zemím na této planetě a aktuální falešná pandemie vše změnila. Ukázalo se, jak zoufalí bankéři vlastně jsou. A pokud nechceme skončit létáním jaderných hlavic nad hlavami oběma směry, Putin i Trump je musí nyní zastavit.

Ukončete činnost BIS, Světové banky, MMF, Evropské centrální banky, EU i NATO. Náš svět sice ani pak nebude dokonalý, avšak brzy může být alespoň lepší.

Velikonoční vzkříšení se blíží. A letos by mohlo být biblické...

Pro tadesco přeložil Rosťa | Zdroj: 54
Ženy noste sukně

U Védů, což jsou prapůvodné slované, se počitá s tím, že žena získavá svou energie od Země Živy, jeto energie hmoty, která je vyjadřená ve všech hmotných statcích. Země v sobě představuje hojnost, jeji síla je v plodéch. Vším , co dává, pomáhá žene "upěvnít své koření v Zemi" a přijmout svou sílu a přijmout svou úlohu ženy-Matky, ženy- manželky, ženy- ochraňkyně. Pro ženu dulěžíte aby energie šla dolu, tedý sestupující energetický potok. Přes podolek dlouhé sukně žena přijmá dulěžitou pro ní energií. Sukně, která dosahuje teměř až k Zemi, vytvaří kužel, jenž pomáhá vest a zhromažďovát dulěžitou sílu pro ženu. Podolek, který je široký , a při chůze vlní a kroutí, vytváří torzné pole, který usnadňuje stup a zesílení energie živlu Země. Žena stává se Bohyně,poslaňkyně Roda a silnou bytosti. Na stejném přincipu fungovali ruské slovanské chorovody, jeto aktivatory a zesilovače energetiky planety.


Karaimi Ameera aktuálně spirituálně


Korona - problém či příležitost?

Až tato vlna přejde, bude naše práce mnohem efektivnější, jelikož mnoho lidí bude tímto probuzeno ze současné iluze a budou tak lépe připravení na revoluci, která přirozeně vrátí lidstvo do stavu původního Božího záměru..do harmonie a pospolité spolupráce, kdy nebudou jedni parazitovat na druhých, ale lidé budou vzájemně spolupracovat na cestě duchovního pokroku, tak jak je definovaná lidská společnost ve svém podstatě a jak tomu vždy bylo v dobách dávných vyspělých civilizací...nynější stav je slepá ulička, nyní to víc lidí zřetelně uvidí a budou chtít jít úplně jinak, budou více otevření vědomostem věčné spirituální povahy.